56 602 888
09:00-21:00
Ava vestlusaken

Menüü

Taskulaod - laoruumide rent mugavalt ja kiirelt

Taskulaod on Eesti kapitalil põhinev ettevõte.

Meie peamisteks teenusteks on laoruumide rent ja  laoteenused nii eraisikutele kui ettevõtetele. Usume, et ladustamine peab olema mugav, lihtne, kiire ja meeldiv kogemus... mitte pime kelder. Taskulaod pakub turvalist ja paindlikku väikeladude lahendust eraisikutele ja ettevõtetele. Taskulaod on alati soojad, kuivad, valgusküllased ja valvatud.

Ruumide suurus on 2-5 m 2. Vajadusel saab erinevaid suurusi vajaliku mahu saavutamiseks kombineerida.

Ladusid saab tellida ühest kuust kuni aastateni - tegelikult võite meiega jääda nii kauaks, kui tahate. Oma asjadele pääseb alati ligi – 7 päeva nädalas ning 24 tundi.

Ladustamiseks sobib praktiliselt kõik: alates kodustest asjadest kuni kontoritarveteni. Ladu võib kasutada üksnes kuivade - ja lõhnatute ainete ja/või esemete ladustamiseks. Laos ning Laohoones (üldkasutatavates ruumides) on rangelt keelatud keskkonna ja inimeste tervisele ohtlike ainete, samuti kergesti süttivate ainete ja vedelike, relvade, narkootiliste ainete ja lõhkainete ladustamine. Üüripinnal on keelatud ainete/vedeliku ümbertöötlemine, ümbervalamine, kuivatamine jne.
Põrandakoormus ei tohi ületada 400 kg/m2.

  • Lihtne
  • Kiire
  • Turvaline
  • Alati avatud
  • Soodne
  • Seni kuni vaja

Turvaline laoruum

Laohoone on pideva videovalve all. Laos on suitsuandurid ja häirekeskus valvab. Ruumidesse pääseb vaid tuvastatud isik, näiteks ka lepingulise kliendi esindaja. Peaukse sissepääs toimib läbi määratud telefonilt kindlale telefoninumbrile helistamise.

Ligipääs
Taskulaod asuvad mugavas ja lihtsalt ligipääsetavas asukohas. Autoga saab otse peaukse ette ja asjade lattuviimiseks on kohaoeal olemas kärud.
Oma laole pääsed ligi 24/7.

logo

Meeskond

annely

Annely

Tegevdirektor

Annely on töötanud Keskkriminaalpolitseis ja Politseiametis rahvusvaheliste projektidega ning Suurbritannia Saatkonnas Tallinnas, kus tema ülesandeks oli eesti, läti ja leedu ettevõtete nõustamine briti turule sisenemisel. Viimastel aastatel on Annely tegelenud erinevate iduettevõtete nõustamisega ning projektijuhina Balti Teedeliidus ja TangentLink Ltd’is.

Andrus

Andrus

Arendusjuht

Andrus on töötanud logistika ja laomajanduse teenuseid pakkuvas ettevõttes, olnud tegev laomajanduse kuluarvestuse süsteemi loomise ja arendamisega. Andrus on kinnisvara arendusega ja ehitusteenuseid pakkuva ettevõte kaasasutaja ning viimastel aastatel on ta tegelenud peamiselt kinnisvara arenduse ja ehitusteenuste valdkonnaga.

Aljona

Aljona

Kliendihaldur

Aljona on lõpetanud Tallinna Majanduskooli. Ta on pikka aega töötanud klienditeeninduse valdkonnas ning omab rikkalikku kogemust inimestega suhtlemisel. Aljona huviks on ka internetiturundus ning sel suunal arendab ta end jätkuvalt.